Tek Kolonlu Yük Asansörü

Tek Kolonlu Yük Asansörü

0 Comments
Tek Kolon Yük Asansörü

Tek Kolonlu, Çift Kolonlu, Dört Kolunlu hidrolik yük asansörleri konusunda ihtisas sahibi olan Forces Makina, bugüne kadar birçok işletme için tek kolon yük asansörü imalatı gerçekleştirmiştir. Tek Kolonlu Yük Asansörü özellikleri projenize bağlı olarak farklı özellikler gerektirebilir. Tonaj, Yükseklik ve kullanım özelliklerine bağlı olarak farklı ölçülerde ve özellliklerde yük asansörü teklifi yapabiliriz.

1000 Kg ve 8 Metre Seyir Özelliği

1000 Kg kapasite ve 8 metre seyir özelliği ve Bas Gönder özelliği bulunan tek kolon yük asansörü, istediğiniz ölçüde, tonaj ve yükseklikte imal edilebilir. Tek Kolon Yük Asansörü kendi imalatımız olup, 2 yıl garanti verilmektedir. Ürünümüz CE belgelidir.

Bas Gönder veya Basılı Tut Gönder

Maksimum 1300×1500 mm arası tüm tabla ölçüleri için fiyat değişikliği uygulamıyoruz. Bas Gönder veya Basılı Tut Gönder buton seçenekleri kullanılabilir. 380 V veya 220 V çalışma gerilimi ile imal edilebilir. Tabla üstü 1.100 metre korkuluk fiyata dahil edilmiştir.

Projenize Bağlı Ekstra Özellikler

Çevre Kapatması, Tel Kafes Fence Sistemi, Elektrikli Kapı Uygulaması, Komple Boydan Boya Tel Kafes Karkas Çevre Güvenliği, Rampa, Kepenkli Otomasyon Sistemi, Kapalı Kabinli Sistem vb. seçenekler , tek kolon yük asansörü imalat maliyetlerinizi arttırabilir. Projenize ve yük asansörünün kurulacağı yere bağlı olarak farklı seçenekler önerebiliriz.

Yerinde Keşif ve Fiyat Teklifi

Tek Kolon Yük Asansörü hakkında detaylı bilgi almak veya projenizde hangi yük asansörünü kullanmanız gerektiği hakkında detaylı analiz yaptırmak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız. Telefonda bize verdiğiniz bilgilere bağlı olarak veya bizzat yerinde keşif yaparak sizlere fiyat teklifi verebiliriz. Yük Asansörü fiyatları, yük asansörü özelliklerine ve ödeme planınıza bağlı olarak farklılık gösterebilir.


0 (532) 785 44 65