Döner Araç Platformu

Forces Makina  » Asansör, Ürünlerimiz »  Döner Araç Platformu

Döner Araç Platformu

0 Comments
Döner Araç Platformu

0 – 360 derece açılar arasında istenilen dereceye ayarlanabilme ve dönme kapasitesi bulunan döner araç platformları, manevra alanının kısıtlı olduğu ve imkansız olduğu otopark girişlerinde, aracınızın giriş ve çıkışını kolaylaştırmak için mükemmel çözümdür. Ayrıca döner table araç platformları, fuarlarda ve araç satış noktalarında araçların sergilenmesi ve satışı için de kullanılmaktadır.

Zemine gömülü montajı nedeniyle, araçların rahatça hareket etmesini sağlamaktadır. Saat yönüne veya ters yöne dönecek şekilde ayarlama yapılabilir. Döner table araç platformları her türlü hava şartlarına uygun olarak geliştirilebilir ve monte edilebilir. Katlı Otopark Sistemleri, Kişiye Özel Araç Asansörleri ve buna bağlı sistemleri ile birlikte entegre olarak kullanılabilir.

Forces Makina, Yük Asansörü, Araç Asansörü, Makaslı Lift sistemleri konusunda ihtisaslasmış bir firmadır. Hidrolik yük asansörü, hidrolik tır rampası, katlı otopark sistemleri, makaslı yük platformları ve kaldırma sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


0 (532) 785 44 65