Makaslı Lift – Makaslı Platform

Forces Makina  » Lift, Makaslı Lift, Makaslı Platform, Platform, Ürünlerimiz »  Makaslı Lift – Makaslı Platform

Makaslı Lift – Makaslı Platform

0 Comments
Scissor Lift

Makaslı Platformlar yada diğer adıyla Makaslı Liftler, bulunduğu yerden yukarı doğru yükselen ve bu sayede ulaşılması zor yerlere kolay ulaşım sağlayan makaslı hidrolik platformlardır. Makaslı Kaldırma, sağlamlığı sayesinde iş güvenliği açısından yüksek verim sağlar. Makaslı Kaldırma sayesinde binlerce kg’lık yükleri kolayca ve güvenli bir şekilde kaldırmak mümkündür. Makaslı platform doğrudan zemine veya bir çukura monte edilebilir. Makaslı platformlar sanayi, üretim hattı, yükleme alanları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Makaslı Platform, kargo firmaları tarafından, inşaat sektörünün farklı alanlarında, binanın iç ve dış katlarında yapılacak temizlik işlerinde, ürünlerin yüksek raflara yerleştirilmesi gibi depolama firmalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Makaslı Lift fiyatları projeye göre değişmektedir. Makaslı platform ile ortalama 3 ila 16 metre yüksekliğe ulaşmak mümkündür. Akülü ve dizel modellerimiz mevcuttur. Ayrıca akülü makaslı platform modellerini tekerlekli ve tekerleksiz makaslı platformlar olarak iki kategoriye ayırmak mümkündür. Akülü Makaslı Platform modelleri genel olarak sessiz oldukları için binalarda tercih edilen modeller arasındadır. Dizel makaslı platform seçenekleri daha çok bina dışında veya daha zor coğrafi koşullarda tercih edilmektedir.

Makaslı Lift veya Makaslı Platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak veya makaslı platformlar için fiyat teklifi almak için bizi aramanız yeterli. Sizlere hizmet vermekten de onur duyarız.

Ayrıca Forrces Makina’dan makaslı lift dışında araç asansörü ile ilgili de detaylı bilgi alabilirsiniz.


0 (532) 785 44 65