Destek Hattı:

0532 785 44 65

Haber Detay

Yük Platformu; ağır yüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlamak için üretilmiştir. Hidrolik yük platformu taşınma işleminin kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı kapasitelere sahip olan platformlar sayesinde kullanılacak alana göre tercih edilmektedir. Hidrolik sistemle hareket etmekte olan platform talep edilen yüksekliğe göre ayarlanabilmektedir. Kolay kullanılabilme özelliği sayesinde kullanıcılar için etkilidir.

Kurulum işlemlerinin yapılmasının sonrasında hidrolik platform kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Profesyonel bir şekilde yapılan çalışmalarla Forces Makina; her türlü taleplerinizi karşılamaktadır.En uygun seçenekleri belirlemek isterseniz online web sitesini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki bilgiler üzerinden Forces Makina yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

Tel: 08502411025

Gsm: 0532 785 44 65

Faks: 0216 394 40 99

E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Platformu

Çalışma alanlarında ağır yüklerin daha konforlu bir şekilde taşınması ve yüksek alanlara yerleştirilmesi için üretilmiştir. Hidrolik platform kullanıcılarına oldukça fayda sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çalışmalarını her daim devam ettirmektedir. Bu sayede hidrolik yük platformuna ihtiyacı olan firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Değişen kapasitelere göre tercih edilen platform seçenekleri bulunmaktadır.

Geniş kullanım alanına sahip hidrolik platformlar; işlevsel olması sebebiyle yaygın olarak tercih edilmektedir. Forces Makina; müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda talep ettiğiniz platform ihtiyacınızı alanında uzman personelleri ile kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Birbirinden farklı özelliklere ve kapasiteye sahip platformlar için hemen iletişime geçiniz.

Yükü kaldırıp indirmek amacıyla tercih edilen platformlar özellikle az güç ile sorunsuz işlemlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu sebeple genel anlamda her alanda kullanıma da uygundur. Her modelin özelliği farklılık gösterdiği için tercih etmeden önce özelliklerini bilmeniz gerekir. Hidrolik Yük Platformu Fiyatları yapılacak olan karşılaştırmalar ve kullanılacak alan için en doğru seçeneğin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Forces Makina; en iyi fiyat garantisi ile hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Tercih edilecek yük platformu için belirlenen fiyat seçenekleri özelliklere ve kapasiteye göre değişkenlik göstermektedir. Uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı bulabileceğiniz hidrolik sistem üzerinden hareket etmekte olan platformlar için hemen iletişime geçiniz.

Hidrolik yük platformu çeşitleri :

 • Pistonlu Yük Platformu

 • Makaslı Yük Platformu

Hidrolik Yük Platformu

 • Makaslı platformlar sadece yük kaldırmak amacı ile tasarlanmaktadır. Bu sayede bu alanda kullanıma sunulmaktadır.

 • Tek / çift ve çok makaslı olarak yüksekliğe bağlı olarak tasarlanmaktadır.

 • En az tek tesirli hidrolik silindirle kaldırma sistemi yapılmaktadır.

 • Hidrolik silindirler boru ve krom kaplı millerden üretilmektedir. Bu sayede sağlamlığı kontrol edilerek teslimi gerçekleşmektedir.

 • Hortum patlaması gibi durumda platformun serbest düşmesini önleyecek hortum patlama valfi kullanılmaktadır.

 • Makaslar yüksek kalite malzemelerden üretilmektedir.

 • Platform düzgün ve sağlam zemin üzerinde çalışabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle montajı bu şekilde yapılmaktadır.

 • Forces Makina ürünlerinin hepsi anahtar teslim olarak bitirilmektedir. Bu sayede bitmiş olarak teslim edilmektedir.

Pistonlu Yük Platformu

 • Bu yük platformu tür olarak malzemelerin yada paletlerin binaların katlar arasında taşınması için kullanılmaktadır.

 • Binalarda, depolarda yada ihtiyaç duyulan her alanda iç yada dış mekan uygulamaları için tercih edilmektedir.

 • Asma katlara, bodrum katlarına yada çok katlı binaların herhangi bir seviyesine verimli, rahat ve güvenli bir erişim sağlamaktadır.

 • İhtiyaçlara göre özel olarak tasarlanmakta ve imal edilmektedir.

Makaslı Yük Platformu

Yüksek tonajlarda yüklerin daha az kuvvet uygulanması ile metrelerce yükseklere kaldırmak amacıyla kullanılmaktadır. Makaslı yük platformu birden fazla makasın birleştirilmesi ile daha az yer kullanılarak daha fazla yükselmesi sağlanmaktadır. İnsan gücüyle yapılamayacak işlerin teknolojinin ürünü olan yük platformları kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede insan gücü ile yapılamayacak işlerin teknolojinin ürünü olan yük platformu ile yapılmaktadır.

Makaslı yük platformları; açık ve kapalı alanlarda kullanılmak için yapılmaktadır. Kapalı alanlarda ve katlı binalarda var olan asansör boşluğuna yada uygun bir yer seçilerek istenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Mevcut asansör boşluğunda istenilen ölçülerde ve tonajda makaslı yük platformlarının yapılması mümkündür. Asansör boşluğu açılan yerlerde de yine aynı şekilde istenilen ölçülerde ve tonajda yapılmaktadır. Makaslı yük platformu kabinli olarak da imal edilmektedir.

Forces Makina müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek yaptıracağınız alanın ölçülerini bildirmeniz dahilinde kısa süre içerisinde en ekonomik fiyat teklifi sunulacaktır.

Diğer Haberler

Yük Platformu
Yük Platformu. 27 - Nisan - 2021
Yük Asansörü
Yük Asansörü. 27 - Nisan - 2021
Makaslı Platformlar
Makaslı Platformlar. 27 - Nisan - 2021
Araç Platformu
Araç Platformu. 27 - Nisan - 2021
Araç Asansörü
Araç Asansörü. 27 - Nisan - 2021

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.